Data Header, 3" 1502 MxF, Integral, 2FT, 3ea 0.5625" Autoclave, 15000 psi, STD Service
Shipping calculated at checkout.
Lead Time: 1-2 Days
DATA HEADER 3" FIG 1502 X 2 FT MxF DET C/W 3EA- .5625IN AUTOCLAVE TAP 15000PSI STD SERVICE
Payment & Security
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Diners Club
  • Discover
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Visa
RDI